This job posting isn't available in all website languages

Asistent Administrare Date - Logistica

Logistics / Supply Chain
102989 Requisition #
Sign Up for Job Alerts

METRO Cash & Carry România a fost lansată oficial în România în luna octombrie a anului 1996, prin deschiderea primului centru de distribuţie, în Bucureşti. Distribuţia naţională a magazinelor METRO România este următoarea: 5 centre în Bucureşti, câte 2 centre în Braşov, Constanţa, Timişoara şi câte un centru în fiecare din următoarele oraşe: Cluj, Bacău, Iaşi, Craiova, Baia Mare, Pitești, Galaţi, Ploieşti, Oradea, Sibiu, Suceava, Tg. Mureş, Arad, Deva, Satu Mare, Piatra Neamţ, Buzău, Târgovişte şi Turda. Informaţii suplimentare pe: www.metro.ro

Descrierea jobului

Administrarea in sistemele informatice a datele specifice furnizorilor si articolelor (Master Data)
Actualizarea permanenta a datele despre furnizori si articole
Intocmirea rapoartelor specifice si a documentatiei aferente activitatii

Profilul candidatului

 Studii superioare
• Limba engleza
• Bune abilitati de comunicare
• Persoana foarte motivata, cu gandire orientata catre client si standarde de calitate
• Capacitate de adaptare rapida la solicitarile specifice postului
• Cunostinte utilizare PC, Office (excel, word)
• Spirit de lucru in echipa
• Seriozitate, loialitate, responsabilitate

Previous Job Searches

Activity Feed

6799
Job shares through METRO
Someone applied to the Pracownik Działu Dostaw position. 22 minutes ago
Someone applied to the Pracownik Działu Dostaw position. 39 minutes ago
Someone applied to the Kasjer position. 43 minutes ago
Someone applied to the Asistent Achizitii position. 2 hours ago
Someone applied to the Asistent Achizitii position. 3 hours ago
Please try again.

Oops!

Either there was a problem on our end with the action you just performed, or we are currently having technical difficulties with our system. Please try again later.