This job posting isn't available in all website languages
Administrativ
105799 Requisition #
Sign Up for Job Alerts

METRO Cash & Carry România a fost lansată oficial în România în luna octombrie a anului 1996, prin deschiderea primului centru de distribuţie, în Bucureşti. Distribuţia naţională a magazinelor METRO România este următoarea: 5 centre în Bucureşti, câte 2 centre în Braşov, Constanţa, Timişoara şi câte un centru în fiecare din următoarele oraşe: Cluj, Bacău, Iaşi, Craiova, Baia Mare, Pitești, Galaţi, Ploieşti, Oradea, Sibiu, Suceava, Tg. Mureş, Arad, Deva, Satu Mare, Piatra Neamţ, Buzău, Târgovişte şi Turda. Informaţii suplimentare pe:www.metro.ro

Descrierea jobului:

· Întreține utilajele, instalațiile și echipamentele din cadrul magazinului;
· Colaborează cu firmele de service și servicii specifice (energie electrică, curățenie, salubrizare etc);
· Realizează activități de întreținere, zidărie și zugrăvit;
· Monitorizează și efectuează reviziile periodice ale utilajelor, instalațiilor și echipamentelor;

Profilul candidatului:

· Capacitate de comunicare, flexibilitate, loialitate;
· Cunoștințe tehnice în domeniul confecțiilor metalice, instalațiilor sanitare și echipamentelor electrice;

· Studii tehnice medii/ Certificat calificare în domeniul tehnic;
· Limba engleză;

Previous Job Searches

Activity Feed

6799
Job shares through METRO
Someone applied to the Pracownik Działu Dostaw position. About an hour ago
Someone applied to the Kasjer position. About an hour ago
Someone applied to the Asistent Achizitii position. 3 hours ago
Someone applied to the Asistent Achizitii position. 4 hours ago